INTECON - alternativní stavebnictví

Moduly z obytných kontejnerů vyřeší Vaši krátkodobou nebo dlouhodobou potřebu rychle vybudovat školu, školku, zdravotnické zařízení, kancelář, šatnu se sanitárním vybavením apod., případně je možné na jejich bázi rychle postavit rodinný domek, který bude k nerozeznání od stavby postavené z klasických materiálů.

Montované modulové stavby mohou být považovány za pouze dočasné stavby (pro které lze snáze získat stavební povolení) přičemž „dočasný" neznamená provizorní ve smyslu „krátké trvanlivosti"! Ostatně slavná Eiffelova věž v Paříži (průkopnické dílo v oblasti staveb s ocelovou konstrukcí) byla v roce 1889 původně také postavena jen jako „dočasná stavba".

INTECON

Jedním z důvodů krátkých dodacích lhůt je skutečnost, že modulový systém dovoluje oproti klasickým stavbám paralelní procesy – lze současně začít budovat základy i zahájit práce na jednotlivých komponentech pro přízemí a další podlaží. Stohovatelnost je až do tří pater, s možností vnitřního schodiště.

Budoucnost, kterou předpověděl profesor C. Northcote Parkinson, už začala!

  • rozměry jsou přizpůsobitelné potřebě zákazníka
  • kontejnerové modulové stavby splňují hygienické a protipožární normy
  • standardní podhled z laminované dřevotřísky lze nahradit Fermacellovými deskami, nebo doplnit akustickými deskami se zabudovaným osvětlením
  • několik možností provedení vnitřních stěn a to od laminované dřevotřísky přes Fermacellové desky, tapetu, keramický obklad
  • různé druhy podlahových krytin, lité podlahy vhodné do sanitárních prostor
  • dveře a okna - jakékoli druhy, materiály i rozměry
  • buňka je kompletně vybavena kabeláží, osvětlením, zásuvkami a pojistnou skříní
  • buňku lze vytápět i klimatizovat

Půdorysné řešení požadovaného celku nebo jednotlivé buňky Vám podle Vašich konkrétních představ a potřeb navrhneme.

Zajistíme dopravu kontejnerů až na místo určení a v případě sestav provedeme jejich kompletní montáž včetně položení na Vámi zhotovené základy.